Comunicat E-Distributie Dobrogea cu privire la intreruperea energiei electrice in Municipiul Oltenita pentru modernizarea instalatiilor electrice

E-Distributie Dobrogea transmite cetățenilor ca energia electrică se va întrerupe în municipiul Oltenița, în perioada 17-21 mai, pentru modernizarea instalațiilor electrice.

E-Distribuţie Dobrogea regretă neplăcerile resimțite de clienți în cazurile în care aceste lucrări, efectuate pentru a preveni eventuale probleme în alimentare, perturbă temporar activitățile acestora.

Următoarele întreruperi se vor realiza pentru a asigura capacitatea rețelei de a funcționa și alimenta clienții în bune condiții:

• 17 MAI – Intrerupere partiala, str: N. Balcescu, H. Radulescu, M. Bravu si M. Eliade, intre 09:00 – 17:00.
  • 18 MAI – Intrerupere partiala, str: N. Balcescu, H. Radulescu, M. Bravu si M. Eliade, intre 09:00 – 17:00.
  • 19 MAI – Intrerupere partiala, str: G-ral Manu, Digului si Cornisei, intre 09:00 – 17:00.
  • 20 MAI -Intrerupere partiala, str: N. Balcescu, H. Radulescu, M. Bravu si M. Eliade, intre 09:00 – 17:00.
  • 21 MAI – Intrerupere partiala, str: N. Balcescu, H. Radulescu, M. Bravu si M. Eliade, intre 09:00 – 17:00.

Ultima modificare: 17.05.2021 – 07:53 de către