ANUNT – Proiect de hotarare privind aprobarea contului anual de executie a bugetului local pe anul 2020

Aducem la cunostinta locuitorilor municipiului Oltenita ca a fost elaborat si afisat la sediul Primariei municipiului Oltenita, si pe site-ul Primariei, urmatorul proiect de hotarare:

– proiect de hotarare privind aprobarea contului anual de executie a bugetului local pe anul 2020.

Pe marginea proiectului de hotarare mai sus precizat, cei interesati pot inainta Consiliului local, cu valoare de recomandare, propuneri, sugestii sau opinii, in scris, pana la data de 08.05.2021, ora 12, la Compartiment Relatii Publice, Registratura, Secretariat  – persoana de contact: Dragoman Nicoleta.

imgbuget2020