DOCUMENT – Control CAS Călărași la Spitalul Municipal Oltenița. Hotărârea CONSILIULUI DE ADMINISTRAȚIE al Spitalului Municipal Oltenița și Dispoziția primarului privind revocarea domnului Cocoșilă  Constantin- Claudiu din funcția de manager al Spitalului municipal Oltenița.

DOCUMENT – Control CAS Călărași la Spitalul Municipal Oltenița. Hotărârea CONSILIULUI DE ADMINISTRAȚIE al Spitalului Municipal Oltenița și Dispoziția primarului privind revocarea domnului Cocoșilă Constantin- Claudiu din funcția de manager al Spitalului municipal Oltenița.

Raportul de Control al Casei de Asigurări de Sănătate Călărași, în urma misiunii de control efectuate la Spitalul Municipal Oltenița, in perioada 25.02-26.02.2022 Convocator sedinta de Consiliu de administratie – Spital Municipal Oltenita , cu urmatoarea ordine de zi: –…